Antalyada'da Yorgan Yıkama


Hayatımızın yaklaşık üçte birini uykuda geçiriyoruz. Temel olarak bu, hayatımızın üçte birinde yorganla güçlü bir bağımız var demektir.

Gece yatağımızda uyuduğumuz zaman bizi örter, rahat ve sıcak tutar. Üzgünken ona sığınırız, korktuğumuzda bizi saklar. Bize verdiği sıcaklıkla, bebekler gibi tatlı uykuya dalarız. Hayatımızda böyle bir yeri olan yorganlarımızın temizliği de gereken ilgiyle yapılmalıdır.

Yorganlarımız her gece biraz daha kirlenir. Terleyerek nemlenmesine sebep oluruz. Yatakta hareket ettiğimizde vücudumuz ölü cilt hücrelerini döker. Ev tozu akarları ölü cilt pullarından ayrılıp yatak, yorgan ve yastıklarda yaşar. Bütün bunlar bizde alerji ve astıma neden olabilecek mikropları üretir.

Yorganlarımızın, hijyen amacıyla düzenli olarak temizlenmesi ve ömrünün uzatılması önemlidir. Konforunu korumak için profesyoneltemizlik gereklidir.

Antalya Totem Halı Yıkama olarak; halı yıkama hizmetinin yanında yorgan temizleme hizmetide vermekteyiz. Yorganlarınız bünyemizde bulunan yorgan yıkama makinesinde uygun şampuanlar ile ayrıntılı bir şekilde incelemeye tabi tutulduktan sonra temizlenir.

Antalya Halı Yıkama Merkezi olarak; yorgan da bulunan lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise de, daha da önemlisi bakteriyel temizliklerinin yapılması çok daha önemli olduğunu düşünürüz.

Bu işlem için evlerimizde kullandığımız çamaşır makinelerinin daha büyüğü ve sanayi tipi şeklinde olan, özel yıkama makineleri kullanılmaktadır. Temizleme işlemi bittikten sonra yıkanan yorganların kurutulması çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Çünkü yorganların kurutulması aldatıcı olabilir. Pamuk, Elyaf, Yün gibi bu malzemelerin her biri, her ne kadar birbirinden farklı da olsa yıkama sonrasında çok az bir nem bile kalsa ilerleyen zamanlarda çürüme, kokma, bakteri gibi birbirinden farklı problemlerle karşı karşıya kalabilir.

Totem Halı Yıkama Fabrikası; tüm bu yukarıda yazdığımız veriler ışığında gerekli önlemleri alarak, yorgan, battaniye, kilim, gibi malzemelerin temizlenmesinde profesyonel bilgi birikimini kullanarak siz değerli müşterilerin ürünlerini sıfır hata ile temizler, ambalajlar ve adresine teslim eder.


Bizimle iletişime geçin


Profesyonel bir yorgan yıkama hizmeti arıyorsanız, Totem Halı Yıkama Fabrikası ile bağlantı kurmayı unutmayın. İhtiyacınız olan halı, kilim, yorgan, battaniye hizmeti için, bütçenize uygun fiyatlarla etkileyici sonuçlar sunacağız. Daha fazlasını öğrenmek için bugün bizi arayın!