Battaniye Temizleme


Battaniyeler soğuk günlerde sıcak bir seçenektir.Yavaş yavaş serinlemeye başlayan hava ile birlikte, ev kadar huzurlu bir yer olabilir mi? Battaniye altında televizyon izlemek ya da kitap okumak gibisi yoktur. Sıcacık yataklarda yumuşacık battaniyelerle ve yastıklarla uyumak hele…

Yumuşak dokuları nedeniyle çocuklar ve yetişkinler tarafından sevilen battaniyeler, soğuk bir günde sarılmak ve geceleri yatağın içindeki tatlı hayallere insanları çekmek için mükemmel bir neden sağlar.

Bununla birlikte, battaniyeler, yorganlardan daha fazla, yiyeceklerden tüylere, vücut yağlarına kadar her şeye maruz kalır ve her seferinde yıkanmaları gerekir. Birkaç yıkamadan sonra, çoğu insan battaniyesinin yumuşaklığını kaybettiğini görüp hayal kırıklığına uğrar . Bu genellikle yanlış temizleme uygulamaları nedeniyle olur.

Antalya Totem Halı Yıkama olarak; halı yıkama hizmetinin yanında battaniye temizleme hizmetide vermekteyiz. Battaniyeleriniz bünyemizde bulunan profesyonel yıkama makinesinde uygun şampuanlar ile ayrıntılı bir şekilde incelemeye tabi tutulduktan sonra temizlenir.

Antalya Halı Yıkama Merkezi olarak; battaniyede da bulunan lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise de, daha da önemlisi bakteriyel temizliklerinin yapılmasıdır.

Bu işlem için evlerimizde kullandığımız çamaşır makinelerinin daha büyüğü ve sanayi tipi şeklinde olan, özel yıkama makineleri kullanılmaktadır.

Temizleme işlemi bittikten sonra yıkanan battaniyelerin kurutulması çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Çünkü battaniyelerin kurutulması aldatıcı olabilir. Pamuk, Elyaf, Yün gibi bu malzemelerin her biri, her ne kadar birbirinden farklı da olsa yıkama sonrasında çok az bir nem bile kalsa ilerleyen zamanlarda çürüme, kokma, bakteri gibi birbirinden farklı problemlerle karşı karşıya kalabilir.

Totem Halı Yıkama Fabrikası; tüm bu yukarıda yazdığımız veriler ışığında gerekli önlemleri alarak, yorgan, battaniye, kilim, gibi malzemelerin temizlenmesinde profesyonel bilgi birikimini kullanarak siz değerli müşterilerin ürünlerini sıfır hata ile temizler, ambalajlar ve adresine teslim eder.


Bizimle iletişime geçin


Profesyonel bir battaniye yıkama hizmeti arıyorsanız, Totem Halı Yıkama Fabrikası ile bağlantı kurmayı unutmayın. İhtiyacınız olan halı, kilim, yorgan, battaniye hizmeti için, bütçenize uygun fiyatlarla etkileyici sonuçlar sunacağız. Daha fazlasını öğrenmek için bugün bizi arayın!